‘Dinamo je najbolji klub u regiji, izdigli su se iznad svih’

Bundesliga 11. velj 202118:24 > 18:25
(Photo by Christof Koepsel/Bongarts/Getty Images)

Legendarni nogometaš koji je ostavio veliki trag u Bundesligi, Vedad Ibišević, ovih dana promovira svoj dokumentarni film.

Svi ga se sjećamo što je radio u dresu Bosne i Hercegovine kada je u kvalifikacijskoj utakmici protiv Litve odveo svoju ekipe do Svjetskog prvenstva u Brazilu, a onda je zabio i gol Argentini. Riječ je o Vedadu Ibiševiću, sjajnom napadaču Schalkea.

Ovih dana Ibišević promovira svoj dokumentarni film “Ispunjeni snovi”, a na druženju s novinarima u Sarajevu Ibišević se dotaknuo i najboljeg kluba u regiji:

“Dinamo! Nogomet je vrlo kompliciran i težak biznis, a u regiji to najbolje radi zagrebački Dinamo. Igrati na europskoj razini, praviti i u lige petice prodavati igrače iz regije, to mogu samo veliki majstori. A upravo se Dinamo izdigao iznad svih” – izjavio je Ibišević.