Bayern zbog zatvorske kazne ostaje bez sjajnog braniča?

Bundesliga 13. lis 202115:51 > 15:51 0 komentara
Matthias Balk/picture-alliance/dpa/AP Images

Njemački prvak Bayern mogao bi na godinu dana ostati bez svog važnog igrača.

Lucas Hernandez se 19. listopada mora pojaviti u Madridu kako bi odabrao zatvor u kojem će odslužiti kaznu od godinu dana na koju je ranije osuđen.

Još u veljači 2017. godine, Hernandez i njegova supruga Amelia imali su žestoku svađu na javnoj ulici, intervenirala je policija i oboje uhitila. Madridski sud tada ih je osudio na 30 dana društveno-korisnog rada te zabranu viđenja na razdoblje od šest mjeseci.

Međutim, oboje nisu izdržali biti jedno bez drugog te su zajedno otputovali na nepoznatu lokaciju kako bi proslavili medeni mjeseci. Na povratku, Hernandez je uhićen te ispraćen do suca koji je zatim originalnu kaznu pretvorio u zatvorsku od godinu dana. Trud igračeva odvjetnika da se kazna preinači u društveno-korisni radi nije prošla uspješno, a nakon što je i posljednja žalba odbijena, Hernandezu je izdana zapovijed da se do navedenog datuma pojavi u Madridu.

Francuski branič do odlaska u Bayern, igrao je za Atletico. Ostaje za vidjeti što će biti s njegovom karijerom u njemačkom prvaku, a i kakva će biti reakcija Bavaraca ukoliko će doista bez važnog igrača ostati na godinu dana.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!