Vatreni 'kod nas' kritizirao trenera, ovaj to saznao!

Bundesliga 29. ožu 201921:29 > 21:38
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Borna Sosa, igrač Stuttgarta i član mlade hrvatske nogometne reprezentacije, našao se u nezgodnoj situaciji na svom radnom mjestu...

Naime, lijevi bek je ovih dana u razgovoru za hrvatske medije izrazio nezadovoljstvo statusom u trenutnom klubu, činjenicom da je u sezoni dobio jako malo prilika za igru.

– Da je nezadovoljan, to mogu shvatiti – započeo je Markus Weinzierl, trener Stuttgarta, trenutno 16. momčadi Bundeslige, prve na listi za odstrjel.

– Da takve stvari više neće biti tolerirane, uopće nije upitno. Sve je pokvario! – nastavio je Weinzierl, misleći pritom na odnose u momčadi, opću atmosferu, a zatim je zaključio:

– Za mene je tema gotova. Mora se naučiti profesionalno nositi s nezadovoljstvom.

Što će se sada dogoditi sa statusom Sose, nije otkriveno. Borna za Stuttgart je potpisao prošlog svibnja, a Dinamo je pripala odšteta od 8 milijuna eura. Ove sezone u dva navrata bio je odsutan zbog ozljede prepone.