Ante Miše ima novi klub

Nogomet 13. srp 202210:49 > 10:49 0 komentara
xStringerx via Guliver

Bivši trener Hajduka pronašao je novi angažman u arapskom svijetu.

Ante Miše novi je trener Al-Faisalyja, kluba iz Saudijske Arabije koji je trenutno drugoligaš nakon očajne lanjske sezone u domaćem prvenstvu.

No, Miše će isto tako klub voditi u u Azijskoj ligi prvaka gdje će Al-Faisaly igrati osminu finala protiv iranskog Foolada, igra se na jednu utakmicu, a na rasporedu je 3. ili 4. veljače 2023. godine. Azijsku ligu prvaka možete pratiti u programu Sportkluba.

Miše se drugi put vraća na arapski poluotok, prije dvije godine vodio je kuvajtski Al-Arabi s kojim je osvojio trostruku krunu – prvenstvo, kup te superkup. Nakon Kuvajta, kratko je boravio u Turkmenistanu gdje je bio izbornik reprezentacije.

Inače, Al-Faisaly je bio prvi trenerski posao aktualnog izbornika hrvatske reprezentacije Zlatka Dalića, vodio ga je između 2010. i 2012. godine. Klub iz Saudijske Arabije vodio je i Tomislav Ivković.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!