SK PETAK: Polufinale Eurolige, WTA i ATP tenis, NHL playoffi

Euroleague 28. svi 202110:15 > 11:38 0 komentara
Jamie McDonald/Getty Images

U petak na Sportklub kanalima svatko može pronaći nešto za sebe.

Krećemo s moto sportovima. Na Sportklubu 2 od 9 sati ujutro možete pratiti treninge za Moto GP Veliku nagradu Italije.

Nastavlja se i odbojkaška Liga nacija. Danas donosimo čak osam utakmica. U 10 sati na Sportklubu 1 možete pratiti okršaj Franuske i Bugarske. Program se na istom kanalu nastavlja u 12 sati, kada počinje utakmica između Njemačke i Australije. U 13 sati na SKHD počinje utamica izmmeđu Japana i Irana, dok u 15 sati ponovno na Sporklubu 1 gledamo Srbiju i Sloveniju. Od 16 sati na programu je dvoboj Nizozemske i Rusije uz prijenos na SKHD, dok u nešto kasnijim terminima igraju SAD i Kanada (18h, SK6) i Poljska – Italija (19:30h, SKHD). Program se završava dvobojem Brazila i Argentine od 21 sat na Sportklubu 2.

AP Photo/Michel Euler

Za teniske obožavatelje nastavljaju se i ATP turnir u Parmi, odnosno WTA turnir u Strasbourgu – prijenosi počinju od 14 sati – na Sportklubu 2, odnosno kanalu Nova Sport.

Sama završnica je i u košarkaškoj Euroligi, večeras od 18 sati igraju CSKA Moscow i Anadolu Efes (18h, SK1), a od 21 sat Barcelona i Milano (21h, SK1).

firo Sportphoto/Marcel Engelbrec/picture-alliance/dpa/AP Images

Jedna izrazito zanimljiva serija noćas dolazi kraju u NHL doigravanju, od 3 sata u noći sedma utakmica između Las Vegasa i Minnesote odlučit će o pobjedniku – prijenos je na Sportklubu 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!