NBA Trade Deadline: Jokiću stiglo pojačanje, Bjelica u Heat

NBA 25. ožu 202117:52 > 18:00 0 komentara
(AP Photo/Michael Dwyer)

Aaron Gordon novi je igrač Orlanda koji je promijenio klub, jedan od najatraktivnijih zakucavača NBA lige završio je u Denveru.

Nakon Nikole Vučevića i Evana Fourniera, Orlando je kompletirao rasprodaju tri najskuplja igrača. Posljednji je klub napustio Aaron Gordon.

Gordon je čitavu sedmogodišnju karijeru proveo u Orlandu, a do isteka ugovora ostala mu je još sezona i pol, dug na sporazumu je 34 milijuna dolara. Gordon karijeru nastavlja kod Nikole Jokića u Denveru, a u suprotnom smjeru putuju Gary Harris, RJ Hampton te budući izbor prvog kruga drafta. Gordon je ranije ovog tjedna od kluba službeno zatražio trade što mu je sada i omogućeno.

Nuggetsi su vrlo lako vidjeli interes u ovom poslu, muku muče s pozicijom četvorke čitave sezone, odluka da puste Jeramija Granta u Detroit nije bila dobra, a Gordon bi trebao biti privremeno rješenje.

U posljednjim smo satima prijelaznog roka, očekuju se novi transferi, a trenutno saznajemo kako je George Hill preselio iz Oklahome u Philadelphiju preko razmjene između tri momčadi, Thunder je dočekao Tonyja Bradleyja i Austina Riversa, a New York Knicksi doveli su Terrancea Fergusona. Nemanja Bjelica preselio je u Miami iz Sacramenta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!