LeBron upozorava: ‘Tko se zadnji smije…’

Košarka 5. kol 20219:06 > 9:07 0 komentara
AP Photo/Mark J. Terrill

Los Angeles Lakersi upravo su formirali najstariji roster u povijesti NBA lige.

Kada su kroz razmjenu igrača s Washingtonom doveli Russella Westbrooka, postalo je jasno kako će generalni menadžer Rob Pelinka morati biti vrlo kreativan kako bi formirao roster za novu sezonu obzirom na limite salary capa.

Pelinka je samim time učinio jedino što je mogao, počeo je dovoditi prekaljene veterane željne osvajanja prstena prvaka kako bi se dostojno oprostili od košarke. Jedan od njih je Carmelo Anthony koji se pridružio svom dobrom prijatelju LeBronu Jamesu. U novoj sezoni, upravo će ‘Melo’ biti nastariji igrač Lakersa s navršenih 37 godina. Drugo mjesto dijele LeBron, Marc Gasol i Trevor Ariza s 36 godina starosti, a godinu dana mlađi je Dwight Howard. Stariji od trideset godina još su Wayne Ellington (33), Kent Bazemore (32) i Westbrook (32).

Da bi ipak zadržali ponešto omladinskog štiha, Pelinka je doveo i dva mladića, 26-godišnjeg Kendricka Nunna i tri godine mlađeg Malika Monka. No, usprkos tome, Lakersi su formirali najstariji roster u povijesti NBA lige, i to ne samo svog kluba već u općenitom smislu. Niti jedna ekipa u dugoj povijesti lige nije imala prosjek starosti 32 godine.

Ipak, LeBron James je čitao i slušao podsmijehe pratitelja lige, pa se odlučio oglasiti putem društvenih mreža.

Samo nastavite govoriti o našoj ekipi, našim godinama starosti, načinu kako tko igra košarku, tko je ozlijeđen, kako je naše vrijeme prošlo. No, učinite mi uslugu, molim vas, zadržite takav stav i kada krene sezone, to je sve što tražim,” kazao je James aludirajući da će takvo izrugivanje podići razinu inata kod igrača Lakersa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!