Rondo nakon šokantnog kraja: Volim ovakve završnice

NBA 8. velj 201912:29 > 12:55
sportklub

Nekadašnji igrač Boston Celticsa svom je bivšem klubu zabio tricu sa zvukom sirene

No, tada se pojavio Rondo koji je sa zvukom sirene pogodio za veliko slavlje Lakersa. LeBron James završio je s 28 poena, po 12 skokova i dodavanja postavši treći igrač Lakersa koji je u Bostonu ostvario triple-double nakon Magica Johnsona i Elgina Baylora. Kuzma je pridodao 25 koševa, dok su po 17 ubacili McGee (8sk), Rondo (10as) i Kentavious Caldwell-Pope. Jayson Tatum ubacio je 22 poena uz deset skokova za Celticse, dva manje postigao je Daniel Theis.

Pogledajte što je Rondo rekao nakon pobjedničkog koša:

Rondo je na NBA putovanje krenuo 2006. godine kao član Boston Celticsa. u Tom slavnom klubu proveo je osam godina, a 2008. godine je osvojio NBA prsten. U finalu je Boston bio bolji od vječnog suparnika LA Lakersa 4:2. Četiri puta je bio sudionik All Star vikenda, nakon ‘zelenih’ iz Bostona nosio je dres: Dallas Mavericksa, Sacramento Kingsa, Chicago Bullsa i New Orleans Pelicansa. Za LA Lakerse je potpisao jednogodišnju ugovor vrijedan 9 milijuna dolara u ljeto 2018.