Warriorsi spašavaju sezonu (SK1, 03:00h)

NBA 26. svi 201818:41 > 18:48
Photo by Ronald Martinez/Getty Images)

Noćas u tri sata na Sportklub 1 pogledajte mogu li Houston Rocketsi kompletirati senzaciju i eliminirati aktualne prvake.

Getty Images/Ethan Miller

Houston Rocketsi na korak su od velikog NBA finala koje ovaj teksaški grad nije vidio od 1995. godine.

Da bi došli do tog cilja moraju još jednom pobijediti aktualne prvake, Golden State Warriorse. No, noćas kada je na rasporedu šesta utakmica serije, pred sobom imaju još veći izazov jer ne mogu računati na svoju drugu super zvijezdu Chrisa Paula koji je ozlijedio desnu preponu na prethodnoj utakmici. Rocketsi su ove regularne sezone, kada u sastavu imaju Paula i Jamesa Hardena ostvarili omjer 50-5. Ta brojka najbolje prikazuje koliko za momčad znači ovaj dvojac.

Warriorsi su prethodne dvije utakmice igrali bez Andrea Igoudale koji također ima problema s ozljedom (koljeno), no sjajno obrambeno krilo trebalo bi nastupiti večeras. Golden State mora pobijediti pred svojim navijačima ukoliko želi nastaviti sanjati o obrani naslova prvaka.

Dvoboj Warriorsa i Rocketsa možete pratiti noćas od 3 sata na kanalu Sportklub 1.