Može li gore za Warriorse: Curry 'out' do kraja sezone!

NBA 8. stu 201921:00 > 21:03
Ezra Shaw/Getty Images

Prvobitne informacije su govorile da će Curry propustiti nekoliko mjeseci, a sada iz njegovog kluba poručuju da su jako malo šanse da Curry ove sezone zaigra košarku.

Povreda Stepha Curryja je teža od očekivanog, potvrđeno je danas iz tabora Golden State Warriorsa.

Curry je krajem prošlog mjeseca doživio lom ruke u susretu Golden State Warriorsa i Phoenix Sunsa, a prema posljednjim informacijama iz samog kluba, ovaj sjajni playmaker ipak će propustiti kompletnu sezonu.

To će svakako biti ozbiljan udarac za Warriorse, koji su ostali i bez Klaya Thompsona na kraju prošle sezone.

Curry je u nepune četiri utakmice ove sezone po meču ubacivao 23.5 poena, a bez njegovog prisustv Warriorsi teško mogu računati na playoff.