Dončiću i Porzingisu dolazi ponajbolji play lige

NBA 3. stu 201923:37 > 23:44
Tom Pennington/Getty Images

Dallas Mavericksi imaju sjajan dvojac u vidu Porzingisa i Dončića, ali dođe li i fenomenalni play, Mavsi bi mogli postati konkurenti za sam vrh

Dallas Mavericksi mogli bi Luki Dončiću i Kristapsu Porzingisu priključiti još jedno veliko ime.

Prema navodima američkih medija, Mavsi pokazuju ogroman interes za angažiranje iskusnog playmakera Chrisa Paula i postoji velika mogućnost da on završi u Dallasu.

Jedan od najboljih playmakera NBA lige u proteklom desetljeću od ovog ljeta je član Oklahome, ali ovaj klub ga se na sve načine pokušava riješiti.

Dugo se spominjala mogućnost da bi on mogao završiti u Miamiju, ali ta opcija je propala, no sada je Dallas ozbiljna opcija.

Pitanje je ipak kako bi Paul i Dončić funkcionirali skupa i bi li 34-godišnji play gušio Luku koji igra zaista čudesno.

U bogatoj NBA karijeri Paul je igrao za Hornetse, Clipperse i Rocketse, ali nikada nije uspio osvojiti prsten.

Getty images/Harry How