Bečirovič sportski direktor KK Cedevita Olimpija?!

Koichi Kamoshida/Getty Images

Nova uprava združenih klubova Cedevite Zagreb i Olimpije Ljubljana, koji će od sljedeće sezone nastupati pod imenom KK Cedevita Olimpija Ljubljana, namjerava za novog sportskog direktora imenovati nekadašnjeg slovenskog reprezentativca Sanija Bečiroviča.

Sportski direktor kod Cedevite do nedavno je bio Veljko Mršić, koji je sada izbornik hrvatske reprezentacije.

Klub u nastajanju, koji će nastati iz dva kluba koja su doživjela velika razočaranja u sezoni izas nas, mora vrlo brzo sastaviti momča za novu sezonu. Basketballsphere ističe da bi sportski direktor kluba mogao biti Sani Bečirovič.

Bečirovičevi aduti su bogata igračka karijera,vlasnik je i košarkaške škole koja je već prerasla u košarkaški klub.