Monaco za prvu EL sezonu doveo strašno pojačanje!

Euroleague 16. ruj 202114:16 > 14:16 0 komentara
Mike James
Mike James, Source: Euroleague

Monaco će uskoro krenuti u svoju prvu euroligašku sezonu s posve novom momčadi koju će predvoditi jedan od najboljih igrača Europe prošle sezone.

Mike James novo je, vjerojatno i posljednje pojačanje Monaca za novu sezonu.

Svakako jedan od najvažnijih europskih transfera ovog ljeta, James će nastaviti svoju europsku avanturu nakon što je nedavno, nakon previše zavrzlame dobio raskid ugovora s moskovskim CSKA.

James je lani potjeran iz momčadi zbog sukoba s trenerom Itoudisom, kasnije je dobio posebnu dozvolu da potpiše za klub iz NBA lige, ali je i dalje ostao pod ugovorom sa CSKA. U Moskvi je prošlog ljeta potpisao trogodišnji ugovor.

James je proteklu sezonu završio u Brooklyn Netsima, a kasnije nije mogao pronaći novi angažman u NBA ligi. Vratio se nedavno u Moskvu gdje je trenirao odvojeno od ostatka momčadi čekajući rasplet situacije s ugovorom. Dogovor je konačno pao za raskid suradnje i James je postao slobodan igrač.

Obzirom da je većina klubova popunila rostere za novu sezonu, javio se Monaco i dogovor je uslijedio vrlo brzo. James je potpisao na jednu sezonu.

Riječ je o igraču koji je prošle sezone, do protjerivanja iz CSKA, bio najbolji strijelac Eurolige i svakako će biti veliko pojačanje za premijernu euroligašu sezonu Monaca, lanjskog osvajača Eurocupa.

James će inače biti čak 13. novi igrač u Monacu ovog ljeta tako da će trener Zvezdan Mitrović na raspolaganju imati posve novu momčad.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!