Hezonja vrlo dobar u novoj velikoj pobjedi Unicsa

Euroleague 30. pro 202118:56 > 19:20
2021 Euroleague Basketball

Unics Kazan našeg Marija Hezonje slavio je protiv Anadolu Efesa sa 75:67 u 18. kolu Eurolige

Utakmica je počela fantastičnom serijom Unicsa 17:0 u kojoj je Hezonja zabio sedam poena i uhvatio pet skokova. Tijekom cijelog prvog dijela domaćini su održavali vodstvo, ali na samom kraju druge četvrtine gosti su smanjili na četiri razlike zaostatka.

U tvrdoj trećoj četvrtini Unics je otišao na osam poena prednosti i s istim razmakom je završio utakmicu.

Domaćine je predvodio John Brown sa 20 poena i pet ukradenih lopti, dok je naš Hezonja imao devet poena i devet skokova za 21 minutu igre.

Kod gostiju je najbolji bio Dunston sa 15 poena i osam skokova, dok je Larkin dodao 17.

Treba reći da se na zagrijavanju ozlijedio najbolji igrač Efesa Vasilije Micić, a uz njega u sastavu nije bilo i našeg Krune Simona.

Unics je trenutno na petom mjestu s omjerom 11-7, dok je Efes osmi sa 9-9.

Pogledajte ‘play of the day’ Johna Browna.