Aco se opet oglasio: ‘Zar ima veće perverzije od ove!’

Hrvatska 23. lip 202210:58 > 10:59 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic

Aco Petrović nastavlja borbu za spas Cibone.

Objavila je legenda Cibone niz tvitova na ‘Dan D’ za Vukove kako sam ističe.

“Ovo je na nekakav čudan način win-win situacija. Ukoliko uspijemo Cibona je spašena u suprotnom niko nije oštećen jer povrat novca je apsolutno zajamčen. I zato svatko kome je Cibona draga mora odreagirati danas jer već sutra ili prekosutra može biti prekasno”, bio je prvi tvit Petrovića, da bi potom objavio:

“I jedno pojašnjenje. Moja opaska da klub koji želi pomoći Ciboni nije iz Srbije, nema nikakvu nacionalnu ni političku konotaciju. Htio sam samo izbjeći kalkulacije da je taj klub C. Zvezda, računajući na navodno bliske odnose dvaju klubova u prošlosti!”

“Danas je dan D za akciju MSC. Praznici su prošli, banke rade, stoga…”

“Jako je bitno da se uključio i Ivan Artuković osobno odnosno Franck.”

Da bi se za kraj opet obračunao s aktualnom upravom.

“Zar ima veće perverzije od ove! Cibona je praktično klub u stečaju a aktualna uprava osniva ŽKK CIBONA ZAGREB i preko tog novog kluba vjerojatno pobrisati dug! Baš me interesira stav grada oko ove priče!”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!