Reprezentacija Tunisa pobjedom protiv Francuske oprostila se od nastupa na Svjetskom prvenstvu.
Afrička reprezentacija je u 3. kolu grupe D slavila 1:0, ali nije uspjela osigurati plasman u osminu finala. Drugo mjesto zauzela je Australija koja je minimalnim rezultatom bila bolja od Danske.
Francuska je ranije osigurala prvo mjesto u grupi i izbornik Didier Deschamps na teren je poslao šarenu postavu kako bi odmorio nositelje igre
Zanimljiv je podatak da su za Francusku na Mundijalu u Kataru već igrala 24 igrača – to je rekord u povijesti svjetskih prvenstava.
Podsjetimo, ranije je svaki izbornik za turnir mogao prijaviti 23 igrača, ali za Svjetsko prvenstvo 2022. taj se broj povećao na 26.
Après un but refusé en toute fin de match, les Bleus s'inclinent 1-0 face à la Tunisie mais terminent tout de même 𝗲𝗻 𝘁𝗲̂𝘁𝗲 𝗱𝗲 𝗹𝗲𝘂𝗿 𝗴𝗿𝗼𝘂𝗽𝗲.
— Equipe de France ⭐⭐ (@equipedefrance) November 30, 2022
Prochain RDV : les 𝗵𝘂𝗶𝘁𝗶𝗲̀𝗺𝗲𝘀 𝗱𝗲 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗹𝗲 ce dimanche 👊
🇹🇳1-0🇫🇷 | #TUNFRA | #FiersdetreBleus pic.twitter.com/thUSLxF2xC
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!