Martinu pole position, Quartaratu poništen krug

Automoto 7. kol 202115:17 > 16:30 0 komentara
GuliverImages

Jogre Martin na Ducatiju osvojio je pole position u klasi Moto GP za Veliku nagradu Austrije na Spielbergu.

Martin je jedini išao ispod 1:23, njegovo vrijeme bilo je 1:22.993.

Do drugog mjesta stigao je Talijan Francesco Bagnaia na Ducatiju, dok je treći Fabio Quartarato na Yamahi. U samoj završnici djelovalo je da će Francuz do pole positiona, no rezultat tog kruga mu je poništen jer je u jednom dijelu staze prešao liniju u zavaju.

Dobar krug je u samoj završnici počeo i Mark Marquez, ali je pao, no srećom bez posljedica.

Utrka se vozi u nedjelju od 14 sati na Sport Klub 1.

U Moto 2 klasi najbrži je Australac Ramy Gardner s vremenom 1:28.668. Iza njega su ostali Japanac Ai Ogura i Talijan Marco Bezzecchi.

Utrku pratite od 12.20 sati na SK 1.

Deniz Öncü došao je do pole positiona u klasi Moto 3. Öncü je do prve startne pozicije stigao s vremenom 1:36.453 na svom KTM-u.
To mu je prvi position u karijeri. Iza njega je Španjolac Sergio Garcia s 0.024 sekunde zaostatka, dok treći kreće Talijan Romano Fenati. Jeremy Alcoba je četvrti, dok peti kreće prvi u ukupnom poretku Pedro Acosta

Utrka u Moto3 kategoriji je u nedjelju od 11 sati uz prijenos na SK 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!