Peleova poruka Mbappeu: U odabranom si društvu!

Vijesti 1. srp 20182:06 > 2:10
Alexander Hassenstein, Getty Images Sport

Francuz Kylian Mbappe postao je prvi tinejdžer koji je postigao dva pogotka u nokaut fazi Mundijala poslije 60 godina i Pelea, a na tom uspjehu mu je čestitao i legendarni Brazilac.

Čestitam, Kyliane! Tako mlad si dao dva pogotka na Svjetskom prvenstvu. To te stavlja u posebno društvo. Sretno u svim narednim utakmicama, osim protiv Brazila“, napisao je jedan od najboljih nogometaša svih vremena.

Mbappe je golovima u 64. i 68. minuti donio pobjedu Francuzima u uzbudljivom susretu protiv Argentine (4:3) i trasirao im put u četvrtfinale turnira u Rusiji.

Pele je dva pogotka postigao u finalu 1958. protiv Švedske i donio Brazilcima svjetsku titulu.

Da li Mbappe to može učiniti s Tricolorima? Sljedeći protivnik momčadi Didiera Deschampsa je Urugvaj.