Kakva utakmica kad svaki gol ima zanimljivu priču

Premier League 5. tra 201923:13 > 23:18
Mike Hewitt/Getty Images

Na utakmici Southamptona i Liverpoola pala su četiri gola, a zanimljivo svaki od njih ima neku svoju zanimljivu priču.

Liverpool je pripremio još jednu dramu svojim navijačima, preokretom su slavili s 3:1 kod Southamptona, a posao su riješili tek u posljednjih deset minuta.

Nije dobro počelo, Shane Long već u 9. minuti šokirao je redse. Bio je 5000. gol koji je Liverpool primio u Premier ligi, a stigao je 125 godina nakon što im je rujnu 1894. Coombe Hall u dresu Blackburna zabio prvi.

Naby Keita izjednačio je na 1:1 prvijencem za momčad Jürgena Kloppa, da bi gostima preokret donio Mohamed Salah. Njemu je to bio 50. gol za momčad s Anfielda u 69. nastupa. Samo Alanu Sheareru (66) i Ruud van Nistelrooyu trebalo je manje da stignu do tog postignuća.

Pobjedu je potvrdio Jordan Henderson koji je tako ušao u društvo Daniela Sturridgea, Thea Walcotta i Aarona Ramseay, koji su zabili barem jednom u svakoj od posljednjih deset sezona Premier lige.