Pročitajte što je Olmo poručio navijačima Dinama

Hrvatska 24. sij 202012:54 > 12:57
sportklub

Dani Olmo na odlasku je iz Dinama, danas su zabilježene njegove možda i posljednje izjave u Hrvatskoj...

Prije nego je otišao na let privatnim zrakoplovom kojeg je po njega poslao RB Leipzig, malo je popričao s u zračnoj luci. Let je krenuo u 10 sati. S Indexa prenosimo što je kazao Olmo tom prilikom:

– Zadovoljan sam, to sam od prvog dana htio. Zahvaljujem klubu i menadžerima koji su puno radili na transferu. Ponosan sam i sretan što idem tamo.

Poruka navijačima Dinama?

– Ponosan sam što me i dalje žele, tako sam se od prvog dana osjećao, vole me, volim i ja njih i sretan sam zbog toga

Rasplakao se na oproštaju sa sada već bivšim suigračima.
– Teško je bilo na oproštaju. Nisam mogao puno spavati večer prije, razmišljao sam što da im kažem, na kraju nisam mogao ništa reći, ali jako su sretni zbog mene

Što će Olmo najviše pamtiti iz Dinama?
– Puno trenutaka ću pamtiti, zadnje dvije sezone koje su bile za povijest su sigurno bile najljepše.

Očekivanja u novom klubu?
– Velika očekivanja imamo, u Bundesligi smo prvi, u Ligi prvaka igramo protiv Tottenhama u osmini finala, idemo ostvariti uspjeh. Pričao sam s njihovim sportskom direktorom i trenerom. Najbitnije je da me trener i klub žele te sam sretan i ponosan zbog toga.