Nogomet 8. lip 202210:03 > 16:13 0 komentara

Jamajka je ostvarila prvu pobjedu u skupini A Lige nacija za zonu CONCACAF.

Nekoliko dana ranije Surinam i Jamajka odigrali su 1:1, ali ovoga puta Jamajčani su na svom stadionu ostvarili uvjerljivu pobjedu od 3:1.

Prvi gol postigao je Ravel Morrison, 29-godišnji, nekada veliki talent engleskog nogometa koji je karijeru započeo u omladinskom pogonu Manchester Uniteda, a kasnije je nosio dres, između ostalih, West Hama i Lazija. Prošlu sezonu odigrao je u Derby Countyju.

Morrison je zabio iz slobodnog udarca, a nešto kasnije za Surinam je izjednačio Wildschut. Prije kraja prvog poluvremena, Jamajku je ponovno u vodstvo doveo Flemmings dok je konačan rezultat postavio Lowe u 70. minuti.

Jamajka je vodeća u skupini s četiri boda, Surinam je drugi s jednim, a u grupi se još nalazi i Meksiko koji će u nedjelju odigrati prvu utakmicu natjecanja protiv Surinama.