Petak na SK: Puno tenisa, gledajte Euroligu i Premiership

(Photo by Julian Finney/Getty Images)

Sportklub vam i ovaj petak donosi pregršt zanimljivog sadržaja.

REUTERS/ Gonzalo Fuentes

Već od 12:30 na Sportklubu 1 počinju teniska 1/4 finala iz Barcelone, a izravno će te moći pogledati sve mečeve na našem programu.

Posebnu pozornost privlače mečevi između Tsitsipasa i Augera Aliassimea te Nadala i Norriea.

Mike James
Mike James, Source: Euroleague

U 19:00 sati na SK1 pogledajte utakmicu doigravanja Eurolige između CSKA i Fenerbahčea.

U prvoj utakmici je ruska momčad došla do pobjede, vidjet ćemo kako će proći drugi dvoboj.

Foto: Neil Hall – Pool/Getty Images

U Premier ligi nas od 21:00 sat na SK1 očekuje vrlo zanimljiv dvoboj Arsenala i Evertona. Momčad Carla Ancelottija se bori za europske pozicije, dok se Arsenal istome nada, ali teško će igrači Mikaela Artete do Europe, barem preko Premiershipa.

(Photo by Elsa/Getty Images)

Hokejaška uzbuđenja na SK1 počinju od 01:00, a možete pogledati dvoboj dvije velike NHL momčadi New York Rangersa i Philadelphija Flyersa.

Na Sportklubu 2 pratite teniska uzbuđenja iz Istanbula i Stuttgarta, a na Sportklubu 3 glavni fokus je na Euroligi i utakmici između Barcelone i Zenita u 21 sat.

Također pratite utakmice Azijske lige prvaka i brojna druga uzbuđenja na svim našim kanalima.