Vrijeme u srijedu će biti sunčano s blagim povjetarcem i temperaturom od 25 ° C.
Srijeda, Wimbledon, dan 9. Sveto tenisko trojstvo (Roger Federer, Rafael Nadal i Novak Đoković) među osam najboljih u lovu na novi pehar pobjednika All England Cluba.
Novak Đoković otvara na središnjem terenu protiv belgijskog tenisača Davida Goffina u 14 sati. Nakon njih će na već ‘izlizanu’ travu kročiti najveći igrač u povijesti Wimbledona Roger Federer protiv Keia Nishikorija.
Everything you need to know about men's quarter-finals day. #Wimbledon https://t.co/yuyDJCz2Pf
— Wimbledon (@Wimbledon) July 10, 2019
Na terenu broj 1, Argentinac Guido Pella igra protiv Roberta Bautista Aguta iz Španjolske, također u 14 sati. Nakon toga će Rafael Nadal, koji se već ljuti što ne igra na središnjem terenu, svoj put u polufinale tražiti protiv Sama Querrija.
Vrijeme u srijedu će biti sunčano s blagim povjetarcem i temperaturom od 25 ° C. Sva četiri dvoboja možete izravno pratiti na programima Sportklub televizije.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC