Novi Masters pobjednik: Hurkacz u Miamiju do 3. titule!

Masters 1000 4. tra 202121:10 0 komentara
Jared C. Tilton / Stringer

Poljski tenisač Hubert Hurkacz u Miamiju je stigao do prve singl Masters titule u karijeri

Jannick Sinner nije iskoristio priliku da na svom tek trećem nastupu u glavnom ždrijebu nekog Masters 1000 turnira stigne i do titule.

Za pobjedu je Poljaku trebalo nešto više od sat vremena i 41 minuta igre, a sve je riješio u dva seta.

U prvom setu Hurkacz je slavio u tie-breaku nakon što su oba tenisača po jednom izgubila vlastiti servis. U drugom setu Poljak je imao furiozan početak, osvojio je prva četiri gema, no Sinner uzvraća s tri vezane igre i ponovno dovodi meč u neizvjesne vode.

Ipak, jedan break prednosti ostao je na strani Poljaka, Sinner više nije mogao i završilo je 6:4 u korist Hurkacza.

Hubert Hurkacz ovom je pobjedom osigurao i mjesto unutar TOP 20 na najnovijoj ATP ljestvici, koja će se ažurirati sutra.