Teniski tjedan: Čilić u Singapuru traži povratak u formu

ATP 20. velj 202115:18 > 15:38 0 komentara
(Photo by Christof Koepsel/Getty Images)

Pred nama je izrazito uzbudljiv teniski tjedan na Sportklubu.

ATP turniri iz Montpelliera i Singapura te WTA događaj u Adelaideu zabavljat će gledatelje Sportkluba u novom tjednu.

Od hrvatskih tenisača, aktivan će biti Marin Čilić koji će se pokušati vratiti u formu na turniru u Singapuru. Ovaj grad/država u dva je navrata bio domaćin ATP eventa, između 1989. i 1992. godine te ponovno od 1996. do 1999. godine. U proteklom razdoblju tamo su igrale tenisačice svoju završnicu sezone.

Singapur je ovom prilikom potpisao jednogodišnji ugovor s ATP-om. Prvi nositelj turnira je Francuz Adrian Mannarino, a Marin Čilić postavljen je za trećeg nositelja te je slobodan u prvom kolu. U drugom će ga čekati bolji iz dvoboja Japanca Daniela i Indijca Ramanathana.

U Montpellieru nema hrvatskih predstavnika, prvi nositelj je Roberto Bautista-Agut, a turnir će obilježiti povratak Andyja Murrayja i Jo-Wilfrieda Tsonge.

Ženski turnir u Adelaide još uvijek nije objavio ždrijeb.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!