SK Nedjelja: Čilić protiv Đokovića, Bundesliga, NFL, F1…

Američki nogomet 2. lis 20228:30 0 komentara
REUTERS/Dylan Martinez

Izrazito bogat sportski dan očekuje nas na programima Sport Kluba.

Marin Čilić se plasirao u finale ATP turnira u Tel-Avivu, a tamo će odmjeriti snage s Novakom Đokovićem. Ovo će im biti 21. međusobni okršaj – Đoković ima 18 pobjeda, dok je Marin dvaput slavio. Meč je na rasporedu od 17.30 na SK1.

Andrej Kramarić i njegov Hoffenheim gostuju kod Herthe od 15.30, a taj susret možete gledati na NS. Drugi bundesligaški okršaj koji možete pogledati jest onaj između Schalkea i Augsburga od 17.30 (NS).

Utrka Formule 1 vozi se u Singapuru, a izravan prijenos možete pogledati na SK2 od 14 sati.

Očekuje nas i obilje utakmica NFL-a – Baltimore vs Buffalo (SK3, 19 sati), Detroit vs Seattle (SKHD, 19 sati), Green Bay vs New England (SK2, 22.25), Las Vegas vs Denver (SK3, 22.25) te Tampa Bay vs Kansas City (SK1, 2.20).

Kompletan raspored pogledajte ovdje.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!