Goran za SK otkrio kako je došlo do suradnje s Novakom

ATP 30. lip 201915:52 > 15:57
Clive Brunskill/Getty Images

Goran Ivanišević za Sportklub je ekskluzivno potvrdio kako će postati trener Novaka Đokovića.

Goran Ivanišević pronašao je novi trenerski angažman i to u stožeri prvog tenisača svijeta Novaka Đokovića, što je potvrdio za Sportklub.

– Čudno je to, malo nenadan poziv, malo me to iznenadilo, taman sam putovao za Švedsku. To sam jučer završio, danas došao na prvi trening. Samo ću jedan tjedan moći biti tu, jer opet imam obaveze koje pokušavam pomaknut, ali opet toliko je toga – otkrio je Ivanišević za Sportklub.

– Ipak, kada te zove jedan Novak Đoković, to je velika stvar. Veliko priznanje za mene kao trenera jer ne bira on bilo koga niti po tome jesi mu drag ili ne. Ako mu možeš pomoći, izabere te. Drago mi je i što je Marijan (op.a. Vajda) sukladan s tim. Nadam se da će to potrajati.

– Ovo je neka vrsta upoznavanja. Prvi put sam s njegove strane, bio sam inače s druge Moramo se malo upoznati.

– Važno da je dobar u glavi, spreman obraniti titulu. Vidim da je nekako čist, iako je Pariz malo pomutio, ali ako sve bude u redu, obranit će naslov ovdje, prvi je favorit.

Ivaniševiću je ovo četvrti trenerski angažman, ranije je u karijeri vodio Čilića, Berdycha i Raonića.