Oglasio se ATP povodom događaja na Adria Touru

ATP 22. lip 202018:53 > 18:59
Getty Image

Povodom situacije na Adria Touru koja je izazvala reakcije diljem svijeta, oglasila se i organizacija teniskih profesionalaca - ATP.

“ATP želi potpun i brz oporavak ATP igračima i članovima njihovog osoblja koji su testirani kao pozitivni na COVID-19 nakon sudjelovanja na ezgibicijskom turniru Adria Tour. ATP nastavlja pozivati na strogo pridržavanje odgovornih društvenog udaljavanja te zdravstvenih i sigurnosnih smjernica za sprječavanje širenja virusa.

Planirajući nastavak sezone ATP Toura od 14. kolovoza, ATP i ostali vlasnici udjela izradili su iscrpne planove za umanjivanje rizika putem različitih mjera opreza i protokola koji će biti uvedeni na ATP događajima. Nastavit ćemo planirati i prilagođavati te mjere opreza i protokole sukladno najnovijim medicinskim informacijama uz stavljanje prioriteta na sigurnost pri donošenju svake odluke”, stoji u službenom priopćenju.