Lučin: Previše smo se bavili suđenjem

Rukomet 13. sij 202222:40 > 22:48 0 komentara
REUTERS/Ognen Teofilovski

Hrvatski rukometaši poraženi su od Francuske rezultatom 27:22 u prvom kolu skupine B Europskog prvenstva. Izabranici Hrvoja Horvata pružili su vrlo dobar otpor, no pobjeda Francuza ni u jednom trenutku nije došla pod znak pitanja.

Hrvatski reprezentativac Ivan Čupić prokomentirao je utakmicu.

Stavili smo pred sebe jasan cilj da igramo bez respekta, ali su nam pobjegli i na otvaranju prvog i drugog poluvremena. Koliko smo se god trudili, nismo se uspjeli pribižiti i uvesti ih u nekakvu paniku. Bilo je dobrih, bilo je loših strana, ali ovo je samo jedna utakmica u skupini. Čeka nas Srbija i moramo biti pravi“, zaključio je Čupić za RTL.

Tin Lučin je sličnog stava kao i Čupić.

Nakon poraza je teško biti zadovoljan. Ne znam što bih rekao. Prvih petnaest minuta smo platili danak neiskustvu. Primali smo lake golove i onda se teško bilo vratiti. Korona je vjerojatno utjecala, možda nije, ne znam. Nismo dobro otvorili utakmicu i dalje je bilo teško. Neke odluke sudaca su bile lošije, ali previše smo se bavili njima. Treba reći da su Francuzi bili bolji”, zaključio je Lučin.