Drhtali do zadnje sekunde! Duvnjak i društvo ipak prvaci

Rukomet 27. lip 202117:41 > 17:48 0 komentara
KevinDomas/Panoramic

Remijem kod Löwena 25:25 rukometaši Kiela 22. put u povijesti su osvojili Bundesligu.

Bila je to prava drama jer zadnji gol na utakmici vidjeli smo dvije minute i 19 sekundi prije kraja kada je Kielov Zarabec pogodio za ispostavilo se konačnih 25:25.

Dodatna drama viđena je u posljednjih 15 sekundi kada je novi prvak igrao s igračem manje, no izdržali su i uzeli naslov.

Da su izgubili naslov bi otišao Flensburgu koji je posao kod kuće protiv Balingena riješio vrlo lagano i slavio 38:26. na kraju su završili bodovno izjednačeni s Kielom, no u međusobnim utakmicama bili su lošiji.

No, poraz Kiela nisu dočekali, pa su Duvnjak i društvo mogli početi slaviti 22. naslov.

Sagosen s pet, te Zarabec i Duvnjak s četiri gola predvodili su Kiel, dok je Schmid bio najbolji sa sedam kod Löwena.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!