Bivši hrvatski izbornik pred rođendan ostao bez posla

Rukomet 18. svi 20229:40 > 9:41 0 komentara
xJustPictures.ch KarstenxNeumannx via Guliver

Nekadašnji izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Željko Babić u potrazi je za novim angažmanom nakon što je Eurofarm Pelister objavio da mu neće obnoviti ugovor po završetku sezone...

Samo dva dana prije nego što će proslaviti 50. rođendan, Željko Babić saznao je da na ljeto postaje slobodan. Nakon dvije i pol godine u Eurofarm Pelisteru iz Bitolja neće dobiti novi ugovor.

Kako je klub objavio na društvenim mrežama, obje su strane iskoristile opciju raskida ugovora na kraju sezone, čemu su vjerojatno kumovala dva poraza od Vardara. Jednim je Eurofarm izgubio Kup, a drugim vjerojatno i domaće prvenstvo.

“Najiskrenije zahvaljujemo Željku Babiću za razvoj kluba od 2020. godine do danas. Bez njegove pomoći, naš projekt ne bi se razvijao po predviđenom kolosijeku. Isto tako, zahvaljujemo mu na ostvarenim ciljevima u europskim natjecanjima i osvajanju Superkupa Makedonije. Klub mu želi puno uspjeha u daljnjem radu, a vrata našeg kluba uvijek će biti otvorena za profesionalce poput njega”, stoji u objavi kluba.

Babić je kao izbornik hrvatske rukometne reprezentacije osvojio brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Poljskoj 2016. godine, a kao trener je prije Eurofarma radio u Gorenju iz Velenja i Meškovu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!