Katastrofalna ozljeda HR rukometaša u Njemačkoj

Rukomet 28. stu 20181:16 > 1:18
Foto: flickr.com

Bivši igrač PPD Zagreba i nesuđeni hrvatski reprezentativac Domagoj Pavlović teško je ozlijeđen u kup susretu između Kiela i Melsungena čiji je član.

Kup susret Kiela i Melsungena prekinut je na dvadeset minuta nakon što je teško ozlijeđen dojučerašnji igrač PPD Zagreba, Domagoj Pavlović. Prilikom pokušaja da dođe do lopte protiv suparnika s druge strane i najboljeg hrvatskog rukometaša Domagoja Duvnjaka, Pavlović je krivo doskočio na zglob ostavši ležati na parketu u teškim bolovima.

Ubrzo su do njega dotrčali liječnici Melsungena i dvadesetak minuta pružali mu pomoć. Uz njega je čitavo vrijeme bio Duvnjak čija je momčad pobijedila s 31:19. Hrvatski igrač odmah je prevezen u lokalnu bolnicu u Kielu gdje će u srijedu biti operiran. Prema prvim informacijama očekuje ga dug period oporavka.

Pavlović je do ove sezone bio ponajbolji igrač PPD Zagreba s kojim je imao ugovor do idućeg ljeta, no kada je stigla ponuda jakog Melsungena nije previše dvojio uskoro potpisavši četverogodišnji ugovor.

Momak rođen u Ivanić-Gradu prije 25 godina već je imao priličnih pehova s ozljedama i to baš u trenucima kada je trebao biti važan član hrvatske reprezentacije. Olimpijske igre u Riju je propustio zbog ozljede ramena, leđa su ga natjerala na propuštanje EURA u Poljskoj, a prošle godine ozlijedio je palac.