Vlahović odabrao – ili Juventus ili španjolski giganti

Nogomet 6. sij 202219:12 1 komentar
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire (Cal Sport Media via AP Images)

Dušan Vlahović sigurno napušta Fiorentinu, a sada su isplivale i informacije o klubovima koji su najprivlačniji srpskom napadaču.

Talijanski mediji prenose da je Vlahović još jednom odbio ponudu londonskog Arsenala, te da je izabrao tri kluba s kojima će pregovarati.

Ukoliko bi ostao u Italiji, njegov izbor bio bi Juventus, a preostala dva kluba su iz španjolske Primere – Atletico Madrid i Barcelona.

Fiorentina je za njega postavila cijenu od 70 milijuna eura, no čelnici Viola morat će ga prodati što ranije ukoliko žele dobiti takav novac jer Vlahoviću ugovor istječe 2023. godine.

Podsjetimo, Vlahović je u Fiorentinu iz Partizana stigao u ljeto 2018. godine za nešto manje od dva milijuna eura i taj transfer je bio pun pogodak.

U dresu Fiorentine Vlahović je odigrao 106 utakmica i postigao 47 pogodaka uz sedam asistencija, od čega je samo ove sezone na 22 utakmice postigao 18 pogodaka uz tri asistencije.

Za reprezentaciju Srbije debitovao je u oktobru 2020. godine i na 14 utakmica postigao sedam pogodaka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare