Turska razbila Norvešku, Nizozemci do prva tri boda

FIFA World Cup 27. ožu 202120:04 > 20:08
REUTERS/Jon Nazca

Od 18 sati odigrane su još tri utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a najuvjerljiviju pobjedu ostvarila je Turska koja je s 3:0 slavila kod Norveške.

Turska je u skupini G u Malagi s 3:0 kao gost slavila protiv Norveške uz dva gola Tufana i jedan Soyuncua.

Nizozemska je u istoj skupini s 2:0 pobijedila Latviju golovima Berghuisa u 32. i De Jonga u 69. minuti.

Turska i Crna Gora imaju po šest, Nizozemska i Norveška po tri, a Latvija i Gibraltar su bez bodova.

U skupini E Bjelorusija je s 4:2 pobijedila Estonija. Gosti su dvaput vodili golovima Aniera, da bi prvo izjednačio Lisakovič, a onda i Kendych.

I onda u posljednjih deset minuta domaćini stižu do tri boda golovima Savitskija i Lisakoviča.

Češka, Bjelorusija i Belgija imaju po tri boda, Wales i Estonija su na nuli.