Perišića kaznila policija, ali ne i klub!

Nogomet 13. svi 202117:39 > 17:49
REUTERS/Feline Lim

Inter neće kazniti Romelu Lukakua, Achrafa Hakimija, Ivana Perišića i Ashleya Younga, igrače koje je policija zatekla tijekom noći u hotelu u središtu Milana.

Policija je ušla u hotel u središtu Milana u ranojutarnjim satima u četvrtak i otkrila dvadesetak ljudi u restoranu, navodi ANSA.

Agencija ističe da igrači nisu bili na rođendnaskom tulumu Lukakua kako se prvotno pisalo, već na večeri nakon pobjede 3:1 nad Romom.

Prema epidemiološkim mjerama u Milanu je na snazi policijski sat i to u raudoblju od 22:00 sata do 5:00 sati ujutro, a kršenja se kažnjavaju.

Policija je na kraju igračima naplatila kazne jer su policijski sat prekršili odlaskom kući, a ne ostankom u hotelu, dok ih klub neće kazniti.