‘Ovo pismo nije dovoljno da opišem što osjećam’

Nogomet 14. srp 202110:40 > 10:47 0 komentara
Jonathan Moscrop / Sportimage(Credit Image: © Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Gianluigi Donnarumma, najbolji igrač Eura 2020, na društvenim mrežama se oprostio od Milana.

“Neki izbori su teški, ali su dio odrastanja. Došao sam u Milan s osam godina. Nosio sam ovaj dres s ponosom. Borio sam se, patio, pobjeđivao i plakao s mojim prijateljima, trenerima, svima onima koji su bili dio kluba. Godinama su bili moja obitelj”, napisao je Donnarumma.

Sjajni golman je podsjetio da je debitirao za Rossonere sa samo 16 godina.

“Ostvario sam svoj osobni cilj. To je nešto što se ne može zaboraviti. Sada je trenutak da se oprostimo. Nije bilo lako. Ovo pismo nije dovoljno da opišem što osjećam prema Milanu. Želim sve najbolje mom klubu u budućnosti, a ljubav koja postoji neće moći umanjiti ni vrijeme i daljina.”

Donnarumma bi karijeru trebao nastaviti u PSG-u.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!