Osam golova u Bergamu, Inter izgubio, Hrvati zabijali

Nogomet 27. tra 202222:13 > 22:38 0 komentara
Massimo Paolone/LaPresse via Guliver Images

Danas su odigrane dvije zaostale utakmice 20. kola Serie A. Atalanta i Torino su u Bergamu pružili pravi spektakl odigravši 4:4, dok je Bologna pobijedila Inter s 2:1.

U obje utakmice veliki utjecaj imali su hrvatski nogometaši. No, krenimo redom.

Torino je u Bergamu  poveo već nakon četiri minute igre, zabio je Sanabria. No, Atalanta se vrlo brzo stabilizirala te u pet minuta preko penala Muriela i De Roona povela 2:1. Novi penal vidjeli smo u 36. minuti, ovog puta za Torino gdje je siguran bio Lukić.

Noivk zaneni udarac za Torino dosuđen je u 63. minuti, ponovno je precizan bio Lukić. Pet minuta kasnije Torino ima 4:2 autogolom Freulera. Atalanta se nije predavala, i preko Marija Pašalića smanjila na 3:4 u 78. minuti, a četvrti penal na utakmici dosuđen je u 84. minuti kada je konačnih 4:4 postavio Muriel.

Dodajmo da je Marko Pjaca napustio igru u 31. minuti zbog ozljede kada ga je zamijenio Josip Brekalo, dok je Pašalić bio na terenu od 68. minute kada je zamijenio Freulera.

Inter je doživio neugodan poraz u utrci za naslov prvaka, Bologna je uzela sva tri boda pobjedom 2:1.

Ivan Perišić doveo je sastav iz Milana u vodstvo već u trećoj minuti nakon odlične akcije, asistirao mu je Barella. U 28. minuti Arnautović je vratio stvari na početak.

Pobjedu Bologni osigurao je Nicola Sansone u 82. minuti.

Atalanta je sa 55 bodova ostala na osmoj poziciji, a Torino je na 11. mjestu sa 44 boda. Inter je ovim porazom drugi sa 72 boda, dok prvoplasirani Milan ima dva boda više.