Milan dovodi veliko pojačanje? Agent uhvaćen na pregovorima

Nogomet 8. tra 202111:53 0 komentara
(Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Ekipa Milana ove sezone igra dosta dobro i iznenadili su mnoge odličnim nastupima u Seriji A.

Rossoneri su još uvijek pri vrhu tablice, ali teško je očekivati da će netko zaustaviti Inter na putu do titule, a Milan sada svim silama želi izboriti Ligu prvaka.

Ako to ostvare, pojačanja će ekipi sa San Sira u sljedećoj sezoni biti neophodna, a ubrzo bi ovaj klub mogao dobiti zaista odlično pojačanje.

Agent talijanskog reprezentativca Lorenza Insignea ‘uhvaćen’ je na pregovorima u Milanovom centu i neće biti nikakvo iznenađenje ako 29-godišnji nogometaš obuče crveno-crni dres.

Valerio Pennicino/Getty Images

Insigne je ugovorom s Napolijem vezan do ljeta 2022. godine. Dosta se priča o njegovom odlasku iz kluba u kojem je ponikao i vidjet ćemo hoće li se to zaista dogoditi.

Insigne je izuzev nekoliko posudba kompletnu karijeru proveo u Napoliju, gdje je u 388 utakmica zabio 105 golova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!