Juventus u završnici slomio Jurićev Torino

Nogomet 2. lis 202119:55 > 19:56 0 komentara
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Juventus je u gradskom derbiju sedmog kola Serie kao gost slavio protiv Torina Ivana Jurića.

Trenutak odluke dogodio se u 86. minuti kada je Locatelli pogodio nakon asistencije Chiese.

Brekalo je za domaćine igrao do 84. minute, dok Pjaca nije konkurirao za utakmicu zbog ozljede.

Juventus je pobjedom skočio na osmo mjesto s 11 bodova, dok je Torino 11. s osam bodova.

U prvoj utakmici dana Salernitana je pobijedila Genou s 1:0 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone.

Nakon što je u prvih šest kola upisala pet poraza i remi, Salernitana je napokon ostvarila prvu pobjedu sezone. Te prvu u elitnom razredu talijanskog nogometa nakon svibnja 1999. Gol odluke zabio je Milan Đurić u 66. minuti.

Kod domaćina nije bilo Luke Bogdana, dok je za Genou cijeli susret odigrao Milan Badelj. Adrian Šemper nije ulazio u igru.

Salernitana je ovom pobjedom prepustila začelje Cagliariju, ali se sa četiri boda i dalje nalazi u zoni spasa. Genoa je ostala na 16. mjestu s pet bodova.