Gotovo je! Ronaldo zatražio odlazak iz Juventusa

Nogomet 26. kol 202123:38 > 23:39 0 komentara
Marco Alpozzi/LaPresse

Napadač Juventusa Cristiano Ronaldo definitivno je odlučio ovog ljeta napustiti klub iz Torina, objavio je Fabrizio Romano.

Ronaldo je od uprave kluba zatražio da ga prodaju, godinu dana prije isteka ugovora.

Interes je pokazao Manchester City, međutim Stara dama traži oko 30 milijuna eura, dok ga Građani žele dovesti besplatno.

Portugalski reprezentativac je od rukovodstva kluba zatražio da ga proda, godinu dana pre isteka ugovora.

Romano navodi da će u klub iz Torina u sljedećih nekoliko sati stići službena ponuda Cityja kako bi se dogovor postigao što je prije moguće.

Portugalac svakako neće biti na raspolaganju treneru Massimilianu Allegriju za sljedeću utakmicu.

Ronaldo je 2018. iz Real Madrida došao u Juventus za 100 milijuna eura, a prethodno je igrao u Manchester Unitedu i Sportingu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!