Europski prvak novi suigrač Rebića u Milanu

Nogomet 21. kol 202115:40 > 15:41 0 komentara
AC Milan/Twitter

Talijanski prvoligaš Milan doveo je na posudbu na jednu sezonu iz Rome talijanskog reprezentativca Alessandra Florenzija uz mogućnost otkupa, objavila su u subotu oba kluba.

Tridesetogodišnji nogometaš koji je s talijanskom reprezentacijom osvojio naslov europskog prvaka ovo ljeto, za Azzurre je odigrao 45 utakmica i zabio dva gola.

Florenzi je debitirao u Romi 2011. nakon što je prošao njene mlađe momčadi i za taj je klub odigrao više od 250 utakmica u osam sezona nakon toga, ali je zadnje dvije proveo na posudbi u Valenciji i PSG-u.

Prema pisanju talijanskih medija, Milan će platiti milijuna eura Romi za posudbu uz mogućnost nadoplate još 4.5 milijuna dolara ako se Milan odluči sklopiti ugovor s Florenzijem.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!