Balotelli postaje suigrač Hrvatima u Serie B

Serie A 7. pro 202016:57 > 16:59
Marco Luzzani/Getty Images

Mario Balotelli je stigao na liječničke preglede u Monzu, člana Serie B u kojem nastupaju dva hrvatska igrača Mirko Marić i Antonio Marin

Ako sve bude po planu, problematični napadač će danas potpisati ugovor i konačno riješiti pitanje novog kluba.

U proteklom periodu dovodio se u vezu sa većim brojem klubova, no mnogo toga je propalo, pa na kraju i nije imao puno izbora.

Posljednji angažman Super Mario je imao u Bresciji, ali zbog svojih dobro poznatih stavova i lošeg ponašanja nije dugo izdržao, pa ga je klub odlučio otjerati.

Da li će smiriti i pokazati da ima još mnogo toga za pokazati, ostaje nam da vidimo.

Monza ima vrlo velike ambicije međutim slabo su ušli u sezonu i trenutno se nalaze u sredini ljestvice. Bivši čelni ljudi Milana Silvio Berlusconi i Adriano Galliani su uložili velik novac kako bi ovaj klub vrlo brzo bio stabilan prvoligaš.

Znaju što mogu očekivati od Balotellija s obzirom da je igrao u Milanu i nadaju se da mogu od njega izvući najbolje.