Asistencije Pjace i Pašalića, remi Jurića

Nogomet 9. svi 202120:26 > 20:29
Stefano Nicoli/Speed Media/Icon Sportswire

Marko Pjaca i Mario Pašalić upisali su asistencije u 35. kolu Serie A.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Sassoulo je u gostima pobijedio Genou s 2:1

Gosti su poveli u 14. minuti pogotkom Raspadoriija, a Berardi je povećao na 2:0 u 66. minuti. Jedini pogodak za Genovu zabio je u 85. minuti Zappacosta i to na asistenciju Pjace. Sassuolo je sedmi s 56 bodova, dok je Genoa je 15. s 36-

Pašalić je asistirao za treći gol Atalante u gostujućoj 5:2 pobjedi Atalante kod Parme koji je zabio Muriel u 77. minuti za 3:0.

Muriel je zabio još jedan gol u 86., a za klub iz Bergama zabijali su još Malinovsky, Pessina i Mirančuk, dok su za Parmu strijelci bili Brunetta i Sohm. Atalanta je druga sa 72 boda, dok je Parma 19. s 20.

Jurićeva Verona odigrala je 1:1 protiv Torina. Gosti su poveli preko Vojvode u 85. minuti, da Dimarco u 88. spasio domaćine poraza. Verona je deseta s 43 boda, dok je Torino 15. s 35 bodova.

Do bitne pobjede u borbi za opstanak stigao je Cagliari koji je 3:1 slavio kod Beneventa. Skočili su tako na 16. mjesto s 35 bodova, dok je Benevento ostao 18. s 31 bodom.

Nogometaši Rome s uvjerljivih su 5:0 svladali Crotone, iako su gosti i budući drugoligaši uspjeli sačuvati mrežu prvom poluvremenu.

No, u drugom su se po dvaput među strijelce upisali Borja Mayoral (47, 90) i Lorenzo Pellegrini (70, 73), a jednom Henrikh Mkhitarjan (78).

Roma je s 58 bodova na sedmom mjestu, a Crotone je sa 18 bodova na začelju ljestvice.