'Čudesnim' preokretom ostali u igri u Europu!

Serie A 12. svi 201914:19 > 14:32
Valerio Pennicino/Getty Images

U utakmici u kojoj Sassuolu nisu trebali bodovi, Torino je gubio na poluvremenu, pa sve okrenuo u dvije minute, te tako ostao u utrci za Europu.

Torino je u prvoj utakmici nedjeljnog programa 36. kola Serie A s 3:2 pobijedio Sassuolo. Domaćin je tako preokretom u posljednjih deset minuta ostao u igri za europska natjecanja.

Mogao je Torino već do vodstva u 17. minuti, ali Belotti je promašio penal. Kazna je stigla u 27. minuta kada za 0:1 pogađa Bourabija. Zanimljivo, tom prililkom je igrač gostiju dobio drugi žuti karton pa je morao u svlačionicu.

Belotti je u 56. minuti vratio stvari na početak, da bi Lirola u 71. minuti donio novo vodstvo gostima.

Torino je do velikom preokreta stigao u dvije minute i to golovima Zaze i Belottija.

Domaćin je tako ostao u igri za Europu jer su sada šesti sa 60 bodova, dok Sassuolu poraz nije previše neškodio jer su ostali deseti s 42 boda. Tablicu pogledajte ovdje