Ponovno u Serie A? Kalinić dobio poziv iz Torina!

Serie A 2. lis 202011:59 > 12:02
Denis Doyle/Getty Images

Već godinama Nikola Kalinić luta iz sredine u sredinu, ali pravu sreću još nije pronašao, no ponuda uvijek ima. #SponzorPosition #DerbyBananas DERBY Dananas

Nikola Kalinić još od Dnipra ne zna za klub u kojem je stekao neki stabilan status, lutao je po Španjolskoj i Italiji, ali nikako da uhvati pravu formu i postane standardan član neke momčadi.

Nikola je ušao u posljednju godinu ugovora s Atleticom, no s obzirom na napadačka imena poput Luisa Suareza i Diega Coste, jasno je da pravu priliku kod Simeonea neće dobiti.

Talijanski Tuttosport piše da se javio Torino i kontaktirao njegova menadžera Falija Ramadanija. Pišu da bi mu Torino ponudio dvogodišnji ugovor, ali uz manju plaću od one koju ima kao član Atletica.

Osim Torina, za njegove usluge su zainteresirani i u Turskoj, točnije u Bešiktašu. Bilo kako bilo, izvjesno je da će bivši napadač Hajduka ponovno promijeniti sredinu prije kraja prijelaznog roka.