Pjaca i Badelj dobili 'šesticu' od Napolija

Serie A 27. ruj 202020:18 > 20:20
Francesco Pecoraro/Getty Images

U susretu 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je deklasirao Genou sa 6-0, dok je Milan na gostovanju pobijedio Crotone sa 2-0.

Nakon što je u prvom poluvremenu zabio samo jedan pogodak, Napoli je u nastavku napunio mrežu Genoe s još pet golova.

Strijelci su bili Rodrigo Lozano (10, 65), Piotr Zielinski (46), Dries Mertens (57), Eljif Elmas (69) i Matteo Politano (72).

Milan Badelj i Marko Pjaca bili su u početnom sastavu Genoe, Badelj je igrao do 64. minute, a Pjaca do 70. minute. Petar Brlek nije nastupio.

Tri boda je osvojio i Milan koji je na gostovanju slavio sa 2-0 protiv Crotonea. Milan je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela iz kaznenog udarca kojeg je izborio Ante Rebić, a realizirao Franck Kessie. Pobjedu Milana potvrdio je Brahim Diaz golom u 50. minuti. Rebić je igrao do 58. minute.