Novo pojačanje poruka Brozoviću: Ide za 40 milijuna?

Serie A 22. ruj 202014:57 > 15:04
(Photo by Ina Fassbender/Pool via Getty Images)

Čileanski reprezentativac Arturo Vidal (33) i službeno je postao novi član Intera, što bi moglo pokrenuti nekoliko odlazaka iz milanskog kluba, među kojima je i Marcelo Brozović.

Povratak Artura Vidala u Serie A predstavlja važan dodatak momčadi Intera. kojeg je njegov bivši trener Antonio Conte silno želio. Naime, Vidal i Conte surađivali su zajedno u Juventusu.

Inter je tako sastavio ugledni vezni red, ali to znači da bi moglo biti nezadovoljnih minutažom i onih koji bi do kraja prijelaznog roka lako mogli napustiti klub.

Jedan od najtraženijih igrača na tržištu na kojima bi Inter mogao zaraditi je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović. U netom završenoj sezoni Brozović je upisao tri pogotka u 32 nastupa u Serie A, ali smatra ga se zahvalnim srednjim veznim.

Među momčadima koje su ozbiljno zainteresirane za njegove usluge je francuski Monaco našeg Nike Kovača, koji bi Nerazzurrima mogao ponuditi gotovo 40 milijuna eura. A kao igrač na kojem bi Inter mogao najviše zaraditi spominje se stoper Milan Škriniar.