Momčad Torina odlazi u samoizolaciju

Serie A 22. ruj 202011:03 > 11:05
Valerio Pennicino/Getty Images

Nogometaše Torina za vikend očekuje dvoboj protiv Atalante, no utakmica je sada pod upitnikom

Talijanski nogometni klub Torino objavio je kako cijela momčad odlazi u samoizolaciju nakon što je još jedan član bio pozitivan na koronavirus, izvještava talijanski dnevnik La Stampa. Novine su objavile kako svi nogometaši i klupsko osoblje od utorka odlaze u karantenu i proći će dodatna ispitivanja.

Jedan član osoblja imao je pozitivan test 9. rujna, zbog čega je momčad Marca Giampaola morala otkazati predsezonske prijateljske susrete, a sada se pojavio još jedan pozitivan nalaz.

Protokol zahtijeva da cijela skupina ide u samoizolaciju i da se tijekom sljedećih nekoliko dana napravi više testova kako bi se provjerilo je li se virus proširio dalje.

Torino je u subotu izgubio uvodnu utakmicu nove sezone talijanskog prvenstva od Fiorentine (0-1), a u subotu je trebao igrati protiv Atalante, no utakmica je sada upitna.