Juve odustaje od Džeke, dolazi njihov bivši igrač?

Serie A 21. ruj 202014:23 > 14:31
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Alvaro Morata pojačat će Juventus, javljaju španjolski mediji.

Iako se do danas činilo da će Edin Džeko biti novi napadač Juventusa, stvari su se, ako je vjerovati španjolskim medijima, dosta promijenile.

Naime, s obzirom da još uvijek nije postignut dogovor između Napolija i Milika o njegovom odlasku u Romu, što samim time znači da ni Džeko ne može napustiti Rim, Stara dama se okrenula novim rješenjima.

Jedno od njih je i njihov nekadašnji napadač Alvaro Morata, koji je navodno obavijestio čelnike Atletica da želi napustiti klub.

Španjolski mediji pišu da klubovi pregovaraju oko posudbe, a da li to i definitivno znači da je Stara dama odustala od Džeke, vjerojatno će se znati kroz koji dan.

Paolo Bruno/Getty Images

Također, ukoliko Morata i definitivno napusti Atletico, klub iz Madrida će prema pisanju španjolskih medija pojačati Luis Suarez.