Pjaca odlazi iz Torina, novi klub je Genoa

Serie A 18. ruj 202021:32 > 21:42
(Photo by Valerio Pennicino/Guliver

Hrvatski napadač po svemu sudeći trebao bi napustiti Torino te bi novi klub trebala postati Genoa

Marko Pjaca odlično je odigrao pripremne dvoboje za Juventus, no hrvatski napadač će ipak promijeniti sredinu na neko vrijeme. Index piše kako je Hrvat nakon razgovora s trenerom Andreom Pirlom odlučio da je ipak najbolje da ode.

Novi klub trebao bi biti Genoa, a jedan od razloga zašto će tamo otići je i Milan Badelj koji bi također u narednim danima potpisati za Genou.

“Pjaca je naš. Prošao je liječnički pregled i njegov potpis je pitanje sata. Ja, Badelj i Perin opsjedali smo ga s porukama i nagovorili smo ga da dođe. Motiviran je, entuzijastičan i želi ponovno igrati kao što je igrao nekad” – rekao je sportski direktor Genoe Daniele Faggiano.

Tako bi Genoa trebala postati sedmi klub u karijeri Marka Pjace, igrao je još za Lokomotivu, Dinamo, Juventus, Schalke, Fiorentinu, te Anderlecht.